اخبار ویژه
 • رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز: زمینه یابی و مطالعه 6 شهرک گلخانه ای دراراضی ملی استان درحال پیگیری است.
  مهندس موسوی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرزگفت: طی سال 98 بر اساس تعهدی که وزارت جهاد کشاورزی برای استان البرز منظور نموده است می بایست 300 هکتار به مساحت گلخانه های استان افزوده گردد. بر همین اساس در سالجاری عملیات عمرانی و زیرساخت های شهرک گلخانه ای چوپان آباد به مساحت 50 هکتار آغاز گردیده و پس از ایجاد زیر ساخت ها استقرار 65 واحد گلخانه ای در آن شروع می گردد. همچنین زمینه یابی و مطالعه 6 شهرک گلخانه ای دیگر نیزدراراضی ملی شهرستانهای استان درحال پیگیری است.
  1398/05/26
 • به پاس تعامل مناسب سازمان با مجموعه صدا و سیمای البرزلوح سپاس به سازمان جهاد کشاورزی اهداء شد.
  به رسم یادبود و به پاس تعامل مناسب سازمان با مجموعه صدا و سیمای البرز در راستای انجام همکاری درجهت ایجاد ارتباط و فضای مناسب مردم و مسئولین و پاسخگویی به مطالبات ، لوح سپاس توسط استاندار و مدیر کل صدا و سیمای البرز به سازمان جهاد کشاورزی اهداء گردید.
  1398/05/26
 • بازدید خبرنگاران استان از مجتمع کشت و صنعت بستان شهرستان نظر آباد و برگزاری مراسم تجلیل از خبرنگاران توسط سازمان جهاد کشاورزی استان البرز
  سازمان جهاد کشاورزی استان البرز به مناسبت روز خبرنگار اقدام به برگزاری تور یکروزه بازدید خبرنگاران استان از مجتمع کشاورزی و دامپروری بستان در شهرستان نظر آباد نمود.
  1398/05/26
 • مدیرجهاد کشاورزی شهرستان کرج: لزوم پلاک گذاری تراکتورها و ماشین‌های کشاورزی خودگردان
  مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کرج گفت: بزودی همه ماشین های کشاورزی خودگردان شهرستان کرج پلاک گذاری می شود
  1398/05/10
شهرستان نظرآباد با عملکرد بالای تولید محصولات کشاورزی در واحد سطح به عنوان قطب تولید این محصولات در استان البرز معرفی شده است.
1398/05/26
طی حکمی از سوی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز مهندس روشن نژاد به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان منصوب شد
1398/05/26
رئیس اداره امور اراضی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ساوجبلاغ گفت: با تخریب بیش 150 مورد دیوارکشی و بناهای غیرمجاز بخش چندار از توابع شهرستان ساوجبلاغ، 50 هکتار از اراضی مرغوب کشاورزی این شهرستان آزادسازی و به چرخه تولید بازگشت.
1398/05/10
مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان البرز از افزایش 100 درصدی توزیع کود های کشاورزی در استان البرز خبر داد.
1398/05/08
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal