شناسایی 185 مورد تغییر کاربری غیرمجاز در اراضی کشاورزی استان البرز
فرمانده یگان حفاظت از اراضی کشاورزی استان البرز از شناسایی 185 مورد تغییر کاربری غیرمجاز در اراضی کشاورزی استان و صدور اخطاریه برای متخلفان از ابتدای تعطیلات نوروزی سال جدید خبر داد.
1400/01/08

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان البرز، سرهنگ سید مجتبی موسوی با اعلام این خبر گفت: از ابتدای تعطیلات نوروزی سال جدید تا کنون 185 مورد تغییر کاربری غیرمجاز شناسایی شده است؛ که برای 20 مورد توقف عملیات صادر شده و 12 مورد ادوات تغییر کاربری نیز توقیف شده است.

فرمانده یگان حفاظت از اراضی سازمان جهاد کشاورزی البرز با اشاره به اینکه سودجویان و متخلفان در ایام تعطیلات نوروزی اقدام به تغییر کاربری اراضی زراعی و باغی می کنند، با استقرار اکیپ های گشت حفظ کاربری اراضی و رصد گزارش های دریافتی از سامانه 131، از تخلفات احتمالی جلوگیری می شود.

موسوی با بیان اینکه در تعطیلات نوروزی 14 گروه برای حفاظت از اراضی کشاورزی استان در آمادگی کامل قرار دارند، افزود: اکیپ های گشت حفظ کاربری تا پایان روز 14 فروردین ماه و با هدف حفظ عرصه های کشاورزی مشغول پایش اراضی و شناسایی ساخت و سازهای غیر مجاز بوده و تشریفات قانونی جهت قلع و قمع در راستای اجرای تبصره 2 از ماده 10 قانون حفط کاربری در اولویت قرار خواهند گرفت.

تعداد مشاهده خبر84 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal