تحقق اهداف توسعه پایدار نیازمند برنامه ریزی علمی و اصولی با همکاری بخش دانشگاهی است
دکتر عبدالله مخبر در نشست صمیمی با رئیس و معاونین پردیس کشاورزی دانشگاه تهران گفت: تحقق اهداف توسعه پایدار با همکاری دانشگاه و بخش اجرا در استفاده از نوآوری های جدید و ظرفیت های علمی استان البرز به منظور افزایش راندمان و کاهش هزینه های تولید و بهره وری امکانپذیر است.
1399/12/27

به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان البرز اولبن نشست صمیمی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز با رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران و معاونین وی در سالن جلسات سازمان برگزار گردید.

در این جلسه دکتر مخبر ضمن بیان موانع و مشکلات پیش روی بخش کشاورزی استان و همچنین برنامه های تدوین شده و در دست اجرا جهت توسعه پایدار همه جانبه بخش کشاورزی بر محور مسئولیت های اجتماعی و تخصصی مراکز دانشگاهی واعضای علمی و همچنین تعامل دوسویه مراکز علمی و دانشگاهی با بخش اجرا تأکید کرد و افزود: ما به تفکر دانشگاهی جهت برنامه ریزی علمی و اصولی و رفع موانع و مشکلات پیش روی بخش کشاورزی نیازمندیم.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان البرز بر استفاده از نوآوری های جدید و ظرفیت های علمی استان به منظور افزایش راندمان و کاهش هزینه های تولید و بهره وری تاکید کرد. در این جلسه دکتر گلدانساز مباحث مطرح شده از سوی رئیس رئیس سازمان جهادکشاورزی استان البرز را کارشناسانه و موشکافانه دانستند و آمادگی خود را جهت همکاری و تعامل علمی بین پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران و سازمان‌ جهاد کشاورزی استان اعلام کرد.

در خاتمه مقرر گردید با تشکیل یک اتاق فکر مشترک با حضور متخصصان چالش های بخش کشاورزی استان بررسی و پیشنهاد های قابل اجرا، برنامه ریزی و عملیاتی گردد.

تعداد مشاهده خبر77 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal